inzenieruklubs.1s.lv

 

Piedalies konkursā saistītā ar Baltijas jūru


LU FMOF Vides un tehnoloģisko procesu matemātiskās modelēšanas laboratorijas komanda ir izveidojusi interneta vietni Present the 
present (FimarWeb)https://www.water.lv/fimarweb . 


Tajā iespējams iepazīties ar aktuālo Baltijas jūras okeanogrāfisko prognozi - var sekot līdzi kā tuvāko divu dienu laikā (pa stundām) mainīsies virsmas straumes ātrums, vēja virziens, viļņu augstums, ūdens virskārtas un gaisa temperatūras, ledus biezums, ūdens līmenis un sāļums.

Present the present (FimarWeb) ir ES Kopernika jūras vides monitoringa servisa datu demonstrācija un tās atpazīstamības veicināšanai reizi divās nedēļās lapā www.water.lv/present/Contest.html tiek publicēts aktuāls ar demonstrāciju saistīts konkursa jautājums (kopā plānoti 50 jautājumi).
Informācija mājas lapā ir arī angļu valodā, taču konkursa jautājumi ar atbilžu variantiem ir arī latviski.

Precīzākās atbildes sniedzējs uz katru jautājumu (reizi divās nedēļās) tiek apbalvots, tas nozīmē, ka var iesaistīties konkursā jebkurā brīdī.

Atbilde uz pirmo (no 50) aktuālo jautājumu jāiesniedz līdz 13. martam.Priecāsimies, ja iepazīsieties ar iespējām un saredzēsiet šajos jautājumos un demonstrācijā piemērus, kas uzlabo Jūsu okeanogrāfisko 
datu "lasītprasmi" un skaidro jūrā notiekošos procesus.-- 
Šo ziņu Jums sūta:
Inese Dudareva
LU FMOF Fizikas nodaļa

Komentāri (0)  |  2019-03-08 20:28  |  Skatīts: 276x

Atpakaļ