inzenieruklubs.1s.lv

 

Skolēnu - Jauno inženieru līdzdalība RTU konkursāMēs, Rīgas Tehniskas universitātes studentu organizācija BEST-Riga[1], piedāvājam Jūsu skolēniem pielietot un pārbaudīt eksaktās zināšanas praksē, piedaloties RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensībās.


Šīs sacensības ir domātas ikvienam vidusskolēnam, kuram ir vēlme un spars izmēģināt ko jaunu, pārbaudīt savas zināšanas, sacensties ar skolēnu komandām no citām Latvijas skolām, iegūt vērtīgas balvas un ceļazīmi uz EBEC Riga 2015/2016 [2] (RTU BEST InženieruSacensībām), kas norisināsies Rīgā, 2015. gada 5. decembrī. Lielajās sacensībās Jūsu skolēniem būs iespēja sacensties plecu pie pleca ar Rīgas Tehniskās universitātes studentiem.


Iepriekš šīs sacensības notika gada sākumā, bet šogad esam nolēmuši tās pārcelt agrāk, pirms 12.klašu skolēni izvēlās, kurus eksāmenus kārtot, tā pievēršot jauniešu interesi tieši eksaktajām zinātnēm. Risinot mūsu sastādītos uzdevumus, jau mācību gada sākumā vidusskolēni tiek ieinteresēti aktīvi piedalīties eksakto zinātņu apgūšanā.


Lai piedalītos ir nepieciešams:

     Izveidot 4skolēnu komandu;

     Reģistrēt komanduhttp://sacensibas.rtu.lv/lv/pieteiksanas un aizpildīt pieteikšanās anketu;

     Izstrādāt piedāvātā uzdevuma risinājumu un atsūtīt video prezentāciju organizatoriem uz ebec.riga@best.rtu.lv (uzdevums tiks nosūtīts pēc pieteikšanās).

 

Sīkāk ar uzdevuma noteikumiem var iepazītieshttp://sacensibas.rtu.lv/lv/pieteiksanas.

Iesūtītos risinājumus vērtēs RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensību izvēlētā žūrija.      


Lūdzam Jūs nodot šo informāciju saviem skolēniem.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu ebec.riga@best.rtu.lv

Atpakaļ